Kelio atitvarai

Atgal
Kelio atitvarai
Kelio atitvarai

Įmonės įrengtus metalinius atitvarus galima rasti visuose pagrindiniuose Lietuvos keliuose bei ant daugelio tiltų ir viadukų. Apsauginiai kelio atitvarai - tai užtvaros, saugančios, kad transporto priemonės nenuvažiuotų nuo kelio, tilto, viaduko, neatsitrenktų į kliūtis, nesusidurtų su priešais važiuojančiu transportu. Apsauginiai atitvarai (barjerai) gali būti sijiniai, trosiniai ir parapetiniai. Įmonė specializuojasi įrengiant sijinius metalinius kelio atitvarus, kurie yra labiausiai paplitę šalies teritorijoje. Sijiniai atitvarai – tai metalinės atitvarų sijos su metaliniais statramsčiais, į žemę kalamais kas 1.33, 2 arba 4 metrus. Sijiniai apsauginiai kelio atitvarai susidūrimo metu deformuojasi ir sugeria dalį arba visą susidūrimo smūgio jėgą, tokiu būdu išsaugant vairuotojo ir keleivių gyvybes.

Kartu su apsauginiais kelio atitvarais gali būti įrengiami ir priešakinantys atitvarų elementai. Šie priešakinantys atitvarų elementai puikiai apsaugo vairuotojus nuo priešais važiuojančio transporto šviesų, neakina vairuotojo, tad eismas tampa sklandesnis ir saugesnis.

Taip pat Bendrovė vykdo tvorų nuo laukinių gyvūnų, akustinių triukšmo slopinimo sienučių bei kitų eismo saugumo priemonių montavimo darbus.

Montuojami metalinių atitvarų elementai atitinka Lietuvos standartus LST EN 1317 – 1,2,3 ir statybos rekomendacijas R 37-01 „Automobilių kelių apsauginiai atitvarai“.

 

Eismo saugumo padalinys

El. paštas: s.zilionis@svytejimas.lt

Tel.: +370 687 43552