Metalo apdirbimas

Atgal
Metalo apdirbimas
Metalo apdirbimas
Nuo 1995 metų specializuojamės metalo dalių ir komponentų gamyboje. Nuo įkūrimo tobulėjome ir įvykdėme ženklius pagerinimus gamybos.

Pagal užsakymą paruošiame metalo gaminius nuo metalinių turėklų, laiptų iki vartų ar kitų individualių pageidavimų.

Atliekamos metalo apdirbimo paslaugos

Metalo pjovimas – mūsų įmonėje naudojame metalo pjovimo lazeriu būdą, kuris yra pats greičiausias ir patikimiausias norint išpjauti įvairias detales. Taip pat, lyginant lazerinį pjovimą su mechaniniu pjaustymu yra ne tik didesnis tikslumas, bet ir tai, jog pjaunant lazeriu yra  sumažinamas gaminio užterštumas, kadangi nėra pjovimo briaunos, kuri gali užteršti gaminį. Taipogi kadangi lazerinės sistemos turi nedidelę karščio zoną tai daug mažesnė galimybė  deformuoti pjaunamą gaminį. Kai kurias medžiagas yra itin sunku išpjauti tradicinėmis pjovimo priemonėmis, todėl lazerinis pjovimo būdas yra daug ekonomiškesnis.

Metalo lenkimas – tai yra procesas, kurio metu metalas perleidžiamas per slėginį prietaisą ir formą, kad metalo lakštas būtų transformuojamas į trimatį procesą.

Suvirinimas kaip metalo sujungimo būdas naudojamas šimtmečius, nuo tada technologijos pakito, bet suvirinimo darbai vis dar yra itin reikalingi tiek namų ūkyje, tiek pramonėje.

Tekinimas – tai yra metalo apdirbimo rūšis naudojama įvairioms dalims pagaminti ir atitinkamai yra apdirbama tiek vidinė, tiek išorinė gaminio paviršiaus dalis.

CNC Frezavimas - CNC staklėmis pjauname beveik visas plokštines medžiagos ir  frezuojame įvairiausių sudėtingumo, formų detales. Frezavimas yra sudėtingų formų išpjovimas staklėmis, pagal brėžinius yra pasiekiamas aukščiausias tikslumo lygis bei sudėtingos formos.

Miltelinis ir šlapias dažymas – siūlome dviejų tipų dažymo būdus, kuriuos pritaikome pagal Jūsų poreikius. Miltelinis dažymas tai dažymo būdas kuomet dažai yra užpurškiami specialiu pistoletu ir tuomet kaitinant gaminį aukštoje temperatūroje dažų milteliai išsilydo ir tolygiai padengia gaminį. Šlapias dažymas atliekamas pasitelkus beorio dažymo įrangą, kuri užtikrina tolygų ir reikiamą dažų sluoksnį.

Užsakymus vykdome tiek didelėmis, tiek mažomis partijomis. Todėl jei Jums reikalingas metalo pjovimas, metalo lenkimas, suvirinimas, tekinimas, CNC frezavimas, miltelinis ir šlapias dažymas tai susisiekite su mumis.

Mes keliame aukštus standartus sau,  nuolat tobuliname procesus bei kvalifikaciją, siekiant sukurti aukščiausios kokybės gaminius. Mes esame sertifikuoti pagal ISO 9001, įdiegta suvirinimo kokybės užtikrinimo sistema EN3834-3 ir gamybos kontrolės atitikties sistema EN 1090-1.