Keltuvai

Keltuvai
Keltuvai

Ieškote keltuvo produktų pakrovimui ar nukrovimui? Puiku, tai galite nebeieškoti, nes mes Jums pagaminsime tokį keltuvą, kokio Jums reikės.

Kaip išsirinkti?

Keltuvai yra skirstomi keliais būdais. Pirmiausia, skirstomi pagal tai kokie daktai bus keliami su jais. Dažniausiai keltuvai būna skirti šių gaminių kėlimui:

  • Baldams;
  • Statybos gaminiams;
  • Maisto pramonės gaminiams;
  • Kita.

Keltuvai yra skirstomi į žirklinius keltuvus, vienos arba dviejų kolonų keltuvus ir hidraulinius keltuvus. Taip pat, galite pasirinkti ar norite mechaninio keltuvo ar elektrinio keltuvo.

Keltuvų tipai

Vienos arba dviejų kolonos keltuvai yra itin patogūs, norint padidinti darbo našuma gamyboje, perkeliant smulkaus ar vidutinio dydžio gaminius. Taip pat, paviršių galime pagaminti paprasto stalo tipo ar komplektuojamojo tipo Jūsų pasirinkimu arba su gravitaciniais arba varomaisiais ritinėliais.

Žirkliniai keltuvai skirstomi į montuojamus į grindis, montuojamus ant grindų ir mobilius. Taip pat, vieni keltuvai gali priemonę kelti iki maždaug metro ir yra skirstomi pagal kokią priemonę norėsite kelti, todėl prieš perkant svarbu atsižvelgti į keltuvo keliamąją galią.

Palečių keltuvas yra pritaikytas nuolatiniam kėlimui ir intensyviam darbui. Renkantis šio tipo keltuvus svarbu žinoti kokio maždaug svorio paletes planuojate kelti.

Mūsų gaminiams suteikiame CE ženklinimą.

Jeigu sunku išsirinkti susisiekite su mumis ir mes padėsime Jums išsirinkti geriausią keltuvą Jūsų įmonei ir pagaminsime jį pagal Jūsų poreikius.


Galerija
Galerija