Konvejeriai

Konvejeriai
Konvejeriai

Mes dirbame su metalu apdirbimu nuo 1995 m. ir puikiai suprantame, jog mūsų sukaupta patirtis gali padėti Jums priimti geresnius technologinius sprendimus. Konvejeriai ir jų sistemos yra neatsiejama gamybos ir technologinio proceso dalis todėl kiekvieno kliento atvejį sprendžiame labai individualiai.

Mes projektuojame ir gaminame konvejerių sistemas įvairioms pramonės sritims, jog palengvintume Jūsų procesus. Transportavimo sistemas gaminame atsižvelgiant į Jūsų poreikius ir pageidavimus kaip pvz. kokie produktai bus transportuojami arba ar transporteris skirtas lengviems, biriems produktams, o gal sunkiems produktams. Individualiai pritaikome ritinėlių skaičius, diametras ir pavara.

Konvejerių sistemos būna kelių tipų: vertikalios arba horizontalios, skirtos lengviesiems kroviniams arba padėklams. Dažniausiai naudojami juostiniai konvejeriai, nes jais galima paprastai transportuoti pačius įvairiausius produktus. Nuo birių maisto produktų iki plytų ar anglių. Taipogi, dažniausiai juostiniais konvejeriais produktai tolimus atstumus transportuojami naudojant vieną kintamos srovės variklį. Šio tipo konvejeriai yra patogūs, kompaktiški ir juos labai nesunku integruoti į jau turimas sistemas. Juostiniais konvejeriais produktus taip pat galima pakelti ir nuleisti.

Taip pat, esame sukaupę didelę konvejerių sistemų gamybos patirtį bei galime patarti įrengimų išdėstymo („layout“) bei priderinimo prie esamų sistemų klausimais.

Mūsų gaminami produktai:

  • Juostiniai transporteriai;
  • Ritininiai transporteriai;
  • Gravitaciniai rolgangai;
  • Traversiniai vežimėliai;
  • Buferiavimo zona;
  • Pasukami stalai.

Tiksliai ir laiku vykdome klientų užsakymus. Jei jums reikia konvejerių sistemos atskiriems produktams, dėžėms ar padėklams transportuoti, galime Jums pasiūlyti tinkamą įrangą medžiagų tiekimo schemą ir technologijas. Išsiaiškinę Jūsų poreikius, tikrai pritaikysime, kurio tipo konvejeriai labiausiai tiktų jūsų konkrečiu atveju. 

Gaminiams suteikiamas CE ženklinimas.

Taip pat atliekame:

Keltuvų gamyba

Ritinėlių gamyba

Kelio ženklų projektavimas ir gamyba


Galerija
Galerija